❤️ Zachwyć Gości swoim Pierwszym Tańcem PROSTA nauka KROK PO KROKU 💃
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pierwszy taniec dla narzeczonych - od czego i kiedy zacząć przygotowania?

2019-08-01
Pierwszy taniec dla narzeczonych - od czego i kiedy zacząć przygotowania?


Przede wszystkim warto zacząć od tego, żebyście wspólnie z partnerem zastanowili się jak chcielibyście żeby ten pierwszy taniec podczas Waszego przyjęcia weselnego wyglądał. Czy myślicie raczej o czymś wolnym czy może o czymś szybkim? Pasuje wam bardziej klimat romantyczny czy może coś bardziej na wesoło? W czym będziecie czuli się najlepiej? Co będzie wyglądało najswobodniej? 


Warto pamiętać, że pierwszy taniec powinien klimatem pasować do charakteru uroczystości. Zatem jeżeli macie wesele w pięknym pałacu to pewnie warto zdecydować się na coś romantycznego I zapewne na walca. Jeżeli macie ślub w klimacie boho albo rustykalnym, albo w ogóle parkiet w plenerze,  to pewnie może być coś bardziej na luzie, na przykład disco-samba.
Kolejną kwestią, którą warto wziąć pod uwagę te Wasze charaktery. Jeżeli na co dzień jesteście bardzo pogodni I trochę szaleni to pewnie lepiej będziecie czuli się w tańcu który jest wesoły. Jeżeli jesteście typem osób spokojnych to idealnie sprawdzi dla was coś wolnego. Panna Młoda nie powinna zdradzać jaką suknie założy na ślub, ale może zasugerować albo choć trochę podpowiedzieć co będzie wykonalne w jej stroju :) Na przykład do rybki może być niewygodnie tańczyć krok podstawowy walca wiedeńskiego po dużym kole. Wtedy warto zdecydować się na taniec bardziej w miejscu. Jeżeli któraś z Pań będzie miała suknię ślubną z ciężkim trenem, to polecamy coś wolnego, dlatego że taka suknia waży, a tren nie ułatwia szybkiego poruszania się po parkiecie. 
Argumentem, o którym nie wolno zapominać są Wasze umiejętności taneczne. Jeżeli nigdy nie mieliście do czynienia z tańcem, to po prostu dajcie sobie więcej czasu na przygotowanie. Możecie rozpocząć kurs tańca np. Uniwersalnego a później zdecydować się na konkretny tytuł I na konkretną choreografię. Tańce uniwersalne pozwolą Wam też zaznajomić się z tematem I klimatem wybranego Tańca. Podając przykład : mamy dwa walce. Jeden jest angielski drugi jest wiedeński. Jeden jest wolniejszy drugi jest szybszy. Możecie spróbować i jednego i drugiego, a następnie zdecydować W którym rodzaju tańca będziecie czuć się lepiej I swobodniej. Warto też jeżeli macie jeszcze trochę czasu do ślubu nauczyć się tańców uniwersalnych pod tytułem : Disco samba, czyli roboczo przez nas nazywany taniec użytkowy na wesele. Jest to taki taniec który z pewnością przyda się Wam podczas luźnego i swobodnego tańca z gośćmi. Nauczycie się podstawowych ruchów, obrotów, zawijasów. Myślę że dzięki temu trochę łatwiej będzie Wam zaszaleć z gośćmi na parkiecie i oczarować rodzinę. Bez wątpienia także łatwiej będzie rozpocząć przygotowania do konkretnego utworu na pierwszy taniec. Kroki blisko Samby będziecie mogli wykorzystać Nie tylko podczas imprezy weselnej, Ale także podczas każdej tanecznej imprezy I mam tutaj na myśli Sylwestra, urodziny imprezę w klubie. 
Najważniejsza rzecz dajcie sobie czas. Nic nie robi się od razu. Tym bardziej nie od razu nabiera się płynnych tanecznych kroków. Tak naprawdę, im wcześniej zaczniecie, tym lepiej. 3-4 miesiące będą idealne. Ale znamy przypadki kiedy pary nauczył się tańca w tydzień. Jednym słowem Nie ma rzeczy niemożliwych! 
Gorąco was Pozdrawiamy I trzymamy kciuki za przygotowania! 
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 389 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-23
Jasny i klarowny instruktaż, przyjemna nauka :)
2024-04-09
Polecam!
pixel