❤️ Zachwyć Gości swoim Pierwszym Tańcem PROSTA nauka KROK PO KROKU 💃
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak nauczyć się tańczyć przez Kurs Tańca Online?

2019-07-24
Jak nauczyć się tańczyć przez Kurs Tańca Online?
Jak najlepiej skorzystać znaki tańca online?


Przede wszystkim zacznijcie od tego, żeby wybrać utwór który najbardziej Wam się podoba. W naszym sklepie mam utwory zarówno wolne i bardzo romantyczne jak i te, które są trochę szybsze i mają charakter Wesoły. Wśród dostępnych utworów wybierz ten, który najbardziej odpowiada charakterowi Waszego wydarzenia, klimatu,  Waszemu charakterowi oraz charakterowi stroju w jakim będziecie występować. Staraliśmy się, żeby większość utworów byłam na tyle uniwersalna, żebyście niezależnie od tego w co będziecie ubrani, mogli wykonać każdą z choreografii dostępnych na stronie. Każdy taniec możecie zobaczyć, odtworzyć. Możecie także pobrać próbkę instruktażu na swój komputer i zobaczyć jak działa nasz system. :)
Choreografie możecie obejrzeć tutaj -> CHOREOGRAFIE Nasza tajna broń to fakt, że możecie pobrać film na swój komputer albo jakiekolwiek urządzenie mobilne I możecie odtwarzać go  w trybie offline . W każdym możliwym momencie. To znaczy, że możecie uczyć się z nami tańca, kiedy tylko chcecie. Jedyne czego potrzebujecie to trochę chęci, trochę Waszego czasu i trochę miejsca gdzie będziecie mogli się poruszać. Jeżeli jesteście bardzo zajęci ciągu tygodnia, to może uda Wam się poćwiczyć w weekend. Jeżeli macie kawałek do studia tańca, to nie traćcie czasu na dojazdy, otwórzcie film i powtarzajcie razem z nami. 
 
Jeżeli nie jesteście do końca pewni jak wygląda dana figura, zróbcie pauzę. Film możecie przewijać dowolną ilość razy. Wróćcie do danego momentu i powtarzajcie razem z nami.
Sprawdźcie także nasze BESTSELLERY Dajcie sobie czas na ćwiczenia. Jak wiadomo  „Nie od razu Rzym zbudowano” :)
Taniec jest przyjemny, ale na początku to nie jest łatwa sztuka, tym bardziej jeżeli nigdy wcześniej nie miało się do czynienia z walcem czy rumbą. Choreografie które stworzyliśmy są dedykowane właśnie dla osób, która nigdy wcześniej nie były na żadnym kursie tańca, które nigdy nie uczyły się postaw kroków tanecznych i które do tej pory raczej podpierały ściany, niż królowały na parkiecie.
Jeżeli już kiedyś tańczyliście, to po prostu Poprowadzimy was za rękę, krok po kroku i pomożemy wam stworzyć niezapomnianą choreografię na swój wymarzony pierwszy taniec.
Gorąco zachęcamy Was do tego, żeby nie zostawiać nauki tańca na ostatnią chwilę. Na codzień pracujemy z parami młodymi i wiemy, że im bliżej ślubu tym macie więcej spraw do załatwienia. Oczywiście kurs online sprawia, że oszczędzacie swój czas, Ale żeby nie stresować się przygotowaniami, dobrze byłoby żebyście uczyli się bez presji czasu. 
Większość par, które planują ślub twierdzi, że czas w którym razem tańczą, to jeden z najprzyjemniejszych elementów podczas organizacji.

POWODZENIA ! 


Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 373 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-19
Szybką realizacja.
2024-03-03
Bardzo szybko można było pobrać pliki i dostaliśmy dużo dodatków (typu technika, alternatywy podnoszeń itd.). Jedyny komentarz na minus - fajnie by było gdyby para ucząca gdy stoi do nas przodem robiła odbicie lustrzane choreografii (można też odwrócić film) - wtedy łatwiej byłoby się uczyć przed telewizorem.
pixel