❤️ Zachwyć Gości swoim Pierwszym Tańcem PROSTA nauka KROK PO KROKU 💃
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak Uatrakcyjnić Pierwszy Taniec na Weselu i Zaskoczyć Gości ? Atrakcje Weselne !

2023-10-10
Jak Uatrakcyjnić Pierwszy Taniec na Weselu i Zaskoczyć Gości ? Atrakcje Weselne !

Pierwszy taniec na weselu to jedno z najbardziej emocjonujących i wzruszających momentów tej wyjątkowej uroczystości. Para młoda marzy o tym, aby ich pierwszy wspólny występ jako mąż i żona był niezapomniany zarówno dla nich, jak i dla swoich gości. Warto zastanowić się, jak uatrakcyjnić ten moment, aby zaskoczyć i oczarować wszystkich obecnych na weselu. W tym artykule podpowiem Wam, jak osiągnąć ten cel. 

1. Zmiana stroju panny młodej

Jednym z pomysłów na uatrakcyjnienie pierwszego tańca jest zmiana stroju. Tradycyjnie panna młoda ma długą suknię ślubną. Style sukien są różne, może być to obcisła rybka lub bardzo obszerna suknia księżniczka z kołem. Różnie bywa, ale zdarza się, że suknia ślubna może utrudniać swobodne poruszanie się. W takiej sytuacji dość popularną praktyką jest, że Panna Młoda zmienia elegancką suknię ślubną na bardziej komfortową sukienkę do tańca. 

2. Efekty specjalne

Aby nadać pierwszemu tańcu wyjątkowy charakter, można zastosować efekty specjalne. Ostatnio najbardziej popularny jest Ciężki dym. Wynika to poniekąd z przekonania, że jak będzie dym, to nie będzie widać pomyłek w tańcu. Jak się będziecie do siebie uśmiechać i nie robić min, jeśli ktoś się pomyli, to też nikt nie zauważy pomyłki :) Ciężki dym po prostu gwarantuje przepiękne i magiczne zdjęcia z tańca :) 

Kolejnym ciekawym elementem są atrakcje pirotechniczne, czyli tzw. fontanna iskier. Włączona w odpowiednim momencie, czyli na przykład podczas wykonywania unoszenia partnerki, zapewni widowiskowość i stworzy magiczną atmosferę. 

3. Mixy muzyczne

Tradycyjny pierwszy taniec do delikatnej ballady jest piękny, ale warto pomyśleć o czymś bardziej nietypowym. Jedną z opcji jest rozpoczęcie tańca do klasycznej piosenki, a następnie płynne przejście do dynamiczniejszego utworu. Taki kontrast z pewnością wzbudzi emocje i aplauz publiczności. Zatem zaczynacie od walca, a następnie przechodzicie do czegoś szybkiego, czyli może to być rock and roll, tango, albo być może popularna ostatnio bachata. Trzeba jednak brać pod uwagę to, że wybór więcej niż jednego tańca na pierwszy taniec weselny, wymaga poświęcenia większej ilości czasu na przygotowania. 

4. Choreografia na Pierwszy Taniec

Niezależnie do tego czy para młoda czuje się komfortowo z tańcem czy też nie, warto rozważyć przygotowanie Choreografii. Pomoże to zmniejszyć stres tego, co zrobić podczas pierwszego tańca. Improwizacja to nie jest najlepsze rozwiązanie, szczególnie dla tych, którzy nie są królami parkietu. Jeśli podczas imprezy nie za bardzo wiadomo co zatańczyć, jakie figury wykonać, to raczej podczas pierwszego tańca nie nastąpi olśnienie i wszystko będzie w jednym palcu. Zdecydowanie polecam przygotowanie wcześniej i ustalenie tego, co po czym będzie wykonywane na parkiecie, czyli właśnie choreografii tanecznej. Jeśli potrzebujecie super łatwej opcji, to skorzystajcie z naszej kategorii : Najprostsze.  Znajdziecie tam układy, które nie wymagają bardzo dużego nakładu czasu i są proste do wykonania dla każdego. 

Możecie wówczas zadziwić wszystkich profesjonalnym układem tanecznym, który wciągnie Was i Waszych gości w magiczną opowieść.

5. Pokaz tańca wykonany przez profesjonalnych tancerzy

To opcja dla tych, którzy chcą uniknąć jakiejkolwiek formy występu przed wszystkimi gośćmi weselnymi. Profesjonalni tancerze z pewnością wykonają taniec bez problemu i bez stresu, nawiązując do motywu przewodniego Waszego przyjęcia weselnego. 

Podsumowując, pierwszy taniec na weselu to wyjątkowy moment, który można uczynić jeszcze bardziej niezapomnianym. Zmiana stroju panny młodej, efekty specjalne, mixy muzyczne, niespodzianki dla gości oraz kreatywna choreografia to tylko niektóre z pomysłów, które pomogą w uatrakcyjnieniu pierwszego tańca pary młodej na weselu. 

Pamiętajcie, że to Wasze święto, więc nie krępujcie się realizować swoich pomysłów i marzeń, aby sprawić, że ten moment będzie magiczny dla Was i Waszych bliskich.

Z tanecznym pozdrowieniem

Paulina Janicka 

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 389 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-08
Świetny Kurs Tańca ! Wszystko łatwo wytłumaczone, od początku do końca, nie możemy się doczekać, aż przejdziemy cały kurs. Nawet mój narzeczony, który ma dwie lewe nogi, dobrze ogarnia. :) Dzięki kochani !
2024-03-19
Szybką realizacja.
pixel