❤️ Zachwyć Gości swoim Pierwszym Tańcem PROSTA nauka KROK PO KROKU 💃
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Co jest najważniejsze w Pierwszym Tańcu na Weselu?

2019-09-05
Co jest najważniejsze w Pierwszym Tańcu na Weselu?
Co jest w tańcu najważniejsze?
Jest kilka elementów na które koniecznie należy zwrócić uwagę podczas przygotowań do pierwszego tańca. Oczywiście zaczynamy od tego żeby nauczyć się kroków. Krok po kroku powtarzacie to co dzieje się na ekranie. Każda Figura I każdy krok jest dokładnie przez nas policzony, tak więc wiecie co i ile czasu ma trwać. Uważam też, że połączenie kroków z cyframi jest bardzo pomocne I pomaga lepiej zapamiętać choreografię. Zauważam to szczególnie przy pracy z męską częścią ślubnego teamu. 


Jak już zapamietacie kroki, to warto popracować nad płynnością ruchu. Zawsze zaznaczamy jaki charakter ma wybrany przez was taniec, więc jeżeli wybraliście walca to bardzo ważne jest uginanie kolan na raz, jeżeli wybraliście disco sambę, to bardzo ważne jest wstawianie małych kroków I swobodny bounce pomiędzy nogami, czyli uginanie kolan w momencie zmiany ciężaru ciała Z nogi na nogę. 



Jak już znacie kroki I znacie rozliczenie dodatkowo jeszcze w miarę płynnie się poruszacie to warto do tego wszystkiego dopracować kwestie poruszenia rąk. Mam takie wrażenie, że ta kwestia bywa pomijana. A dlaczego? Przecież ręce bardzo widać. O ile Nie widać nóg partnerki pod Sukienką I nawet jak się pomyli to prawdopodobnie nikt tego nie zauważy, O tyle jeżeli nasze dłonie i ręce będą wisiały wzdłuż ciała, to może to wyglądać nieciekawie.
Kwestia rąk to nie tylko kwestia ruszających się dłoni, W tańcu bardzo ważna jest tak zwana Rama. Rama taneczna pojawia się praktycznie W każdym tańcu, czasami tylko jest trochę bardziej Swobodna a czasami wymaga się by była usztywniona i stabilna. 
Wszystko po to, żeby para młoda tańcząc dobrze Wyglądała na ślubie I zaprezentowała w wybranym przez siebie tańcu odpowiedni charakter, a przy tym wszystkim pięknie się prezentowała.


No i już chyba najważniejsza kwestia, O której bardzo często mówię to prośba, żeby połączyć wszystkie powyższe elementy I dodać wisienkę na torcie jaką jest uśmiech pary młodej i patrzenie sobie w oczy. Podczas przyjęcia weselnego wszystkie oczy będą zwrócone ku Wam. Przede wszystkim, jedno ze najbardziej spostrzegawczych, czyli fotograf ślubny. Niby można wszystko dopracować jeszcze w jednym ze programów komputerowych, Ale nie da się dokleić do twarzy emocji. A tak naprawdę to właśnie te emocje, to pokazanie miłości do siebie, troski I aprobaty, jest w tańcu najważniejsze. Nie ma ważniejszej rzeczy niż wasza obecność, Ale nie tylko te fizyczna także ta duchowa. Pamiętajcie, aby podczas całego wydarzenia I przygotowań ślubnych Nie zapomnieć O tym O czym w ogóle jest ślub i wesele.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 389 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-24
Miło jest uczyć się od pary , która wkłada całe serce w to co robi ! Każda wasza rada jest cenna i trafiona ! Nie możemy się doczekać naszego Pięknego Dnia 01.06.2024 :) Marta i Kuba . Pozdrawiamy
2024-04-09
Polecam!
pixel