❤️ Zachwyć Gości swoim Pierwszym Tańcem PROSTA nauka KROK PO KROKU 💃
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ceremonia Ślubna w Muzeum Łazienki Królewskie jako idealna alternatywa dla ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego.

2021-06-24
Ceremonia Ślubna w Muzeum Łazienki Królewskie jako idealna alternatywa dla ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego.

W nadchodzącym tygodniu pokażemy Wam wyjątkową choreografię do utworu „ My Heart Will Go On - Celine Dion, którą wykonaliśmy w jednym z Najpiękniejszych Miejsc na mapie Warszawy.

Mowa o Łazienkach Królewskich, które zrobiły na nas Ogromne wrażenie, nie tylko ze względu na wygląd i estetykę, ale również ze względu na niezwykłą wartość i znaczenie historyczne.

Obiekt, w którym tańczyliśmy to Pałac na Wyspie, a przepiękna sala, którą zobaczycie na zdjęciach to Sala Balowa.

 

 

 

To co nas zachwyciło, to przede wszystkim harmonijna przestrzeńłącząca klasycystyczną architekturę z bogatym ogrodem. Wchodząc do środka ma się wrażenie, że wchodzimy do innej epoki. Tańcząc na tej pięknej sali czuliśmy się ogromnie wyróżnieni i szczęśliwi, że mamy możliwość zawirować na tak wyjątkowym parkiecie.

Warto wspomnie濣azienki Królewskie to zespół pałacowo - ogrodowy założony w XVIII wieku przez ostatniego panującego w Polsce Króla Stanisława Augusta. Nazwa kompleksu pochodzi od barokowego pawilonu Łaźni wzniesionego w XVII, który później na życzenie Króla, został przebudowany w Pałac na Wyspie i służył Królowi jako letnia rezydencja. Jako, że Król kochał sztukę i wspierał artystów ( Zapraszał ich co czwartek na tzw „obiady czwartkowe”) w Łazienkach Królewskich znajdują się niezwykle cenne i wartościowe obrazy oraz rzeźby.

Oczywiście Łazienki Królewskie to także przepiękne ogrody w samym centrum miasta, w których można odpocząć i odetchnąć od zgiełku miasta. Jeżeli jeszcze nie widzieliście i nie byliście w tych pięknych wnętrzach, to koniecznie musicie pewnego dnia odwiedzić to wyjątkowe miejsce ! A jeżeli jesteście parą narzeczonych, która zastanawia się gdzie się pobrać i zmienić swój status na mąż żona , to szczególnie zapraszamy Was do kolejnej części artykułu !

Czy może być lepsze miejsce na zawarcie związku małżeńskiego i powiedzenie sobie wzajemnie „ TAK” niż jedno z „Najpiękniejszych miejsc w Warszawie”.... ?! Nie mam wątpliwości, że zabytkowe Łazienki Królewskie są miejscem idealnym na Niepowtarzalną Ceremonię Ślubną .

Pary Młode mogą wybierać pośród poniższych lokalizacji:

  • Sala Balowa znajdująca się w Pałacu na Wyspie
  • Stara Oranżeria, w której znajduje się spektakularny Teatr Królewski oraz Królewska Galeria Rzeźby
  • Pałac Myślewicki
  • Nowa Oranżeria, część ogrodu przed restauracją Belvedere

W każdej przestrzeni zapewnione jest godne miejsce do przeprowadzenia ceremonii ślubnej, spełniając przy tym wszelkie wymagania urzędników. Ceremonie mogą być organizowane niezależnie od pory roku, co jest świetną alternatywą dla ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego. Wnętrza Łazienek Królewskich są przepiękne i nie mam wątpliwości, że swoją elegancją i nastrojowym klimatem zachwycą Waszych gości.

Obiekty Muzeum Łazienki Królewskie nie są wynajmowane na organizację uroczystości weselnych, ale na część weselną możecie na przykład udać się spacerem do Restauracji Belvedere, która mieści się w wyjątkowym budynku Nowej Oranżerii w Łazienkach Królewskich.

Jeżeli chcielibyście wiedzieć więcej na temat Organizacji Ślubu w Przestrzeni Łazienek Królewskich to po więcej informacji zachęcamy Was do kontaktu z Panią Mileną Żakowską (+48) 518 715 877 milena.zakowska@lazienki-krolewskie.pl

Strona oficjalna Łazienek Królewskich: https://www.lazienki-krolewskie.pl/pl

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 380 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-22
Bardzo dobry i świetnie zrobiony kurs! Jestem bardzo zadowolony!
2024-03-18
Bardzo miła obsługa, kontakt bez problemy, napisałam wieczorem, następnego dnia rano dostałam już odpowiedź, w innych miejscach na odpowiedź musiałam czekać kilka dni. Z narzeczonym wybraliśmy piosenkę, do której nie ma choreografii, ale dostaliśmy propozycję 3 do innych piosenek, które idealnie pasowały do naszego utworu
pixel